Welcome to the GWARNO Restaurant & Brewery
Our website is intended for adults only.
You must be 18 years of age to visit the site.
To idealny prezent dla każdego – Voucher Podarunkowy!
December 27th 2023

Podaruj bliskiej osobie kulinarne doznania z oszałamiającym widokiem na Giewont, do których z pewnością będziecie chcieli wracać!

W gąszczu przeciętności w Zakopanem warto odnaleźć kulinarne perełki. Restauracja Gwarno to miejsce dla smakoszy, a piwo z rzemieślniczego browaru po nartach jest tu absolutnie niezbędne.

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy VOUCHER podarunkowy Restauracji Gwarno, dzięki któremu na nowo odkryjesz radość sprawiania prezentów. To doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, świąt, jubileuszu oraz innych wyjątkowych okazji.

Warunki zakupu vouchera:

*Voucher do restauracji możemy zakupić po konsultacji z personelem Restauracji Gwarno. Voucher nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę. Voucher możliwy jest do wykorzystania wyłącznie w Restauracji Gwarno. 

Regulamin Voucher Podarunkowy

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Treat a loved one to a dining experience with a stunning view of Giewont that you will certainly want to return to.

In the thicket of mediocrity in Zakopane, it is worth finding culinary gems. Gwarno Restaurant is a place for gourmets, and a beer from the craft brewery after skiing is an absolute must here.

It is with real pleasure that we present a gift VOUCHER of Gwarno Restaurant, thanks to which you will rediscover the pleasure of making gifts. It is the perfect gift idea for birthdays, holidays, anniversaries and other special occasions.

Terms and conditions of the voucher purchase:

*Voucher to our restaurant can be purchased after consultation with Gwarno Restaurant staff. The voucher has no monetary value and is not refundable or exchangeable for cash. The voucher can only be used in Gwarno Restaurant.

Zobacz więcej wydarzeń
March 25th 2024
Święta Wielkanocne w Zakopanem pełne regionalnej kuchni Gwarno!

Zapraszamy na kulinarną ucztę w radosnej atmosferze u podnóża Gubałówki, inaczej niż zwykle- bez pośpiechu, gonitwy i godzin spędzonych w kuchni!   Gwarno z wielkanocną wkładką menu! To wkładka do karty głównej z kulinarnymi świątecznymi nowościami, wśród których pojawiły się wiosenne smaki.   Wielkanocna kuchnia Gwarno Szefa Kuchni Sebastiana Krauzowicza   Przystawka Liście sałat z […]

Czytaj więcej
March 4th 2024
Dzień Kobiet w Restauracji Gwarno!

Siła pasji! Himalaistki z USA w 1978 roku wymyśliły hasło “A woman’s place is on top”, a potem wyruszyły na wyprawę po szczyt Annapurny.   Zainspirowani zapraszamy Was na pełen pasji Dzień Kobiet u podnóża Gubałówki.   Jak celebrujemy  i co Was czeka?   • Sporo kobiecości, pasji do gór i pysznego jedzenia. • Wiele […]

Czytaj więcej
March 4th 2024
Restauracja i Browar Gwarno Partnerem Zakopiańskiej Karty Mieszkańca!

  W Zakopanem jest wiele restauracji, ale tylko w Restauracji i Browarze Gwarno znajdziesz wyjątkowy smak, którego sekretem jest połączenie podhalańskiej kuchni z nutą piwa warzonego w naszym browarze.    Restauracja Gwarno znajduje się u stóp Gubałówki i nie bez powodu nosi taką właśnie nazwę. W ramach programu Zakopiańska Karta Mieszkańca udzielony przez Restaurację Gwarno […]

Czytaj więcej
GWARNO
Contact
GWARNO Restaurant and Brewery
Contact us at

gwarno.marketing@pklhoreca.pl

tel. + 48 691 691 185

Restaurant opening hours

We are open from Monday to Saturday, from 11 am to 11 pm

and on Sunday from 11 am to 9 pm.

 

 

 

Contact form