Witamy w GWARNO Restauracja&Browar
Nasza strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Warunkiem odwiedzin jest ukończenie 18 lat.
To idealny prezent dla każdego – Voucher Podarunkowy!
27 grudnia 2023

Podaruj bliskiej osobie kulinarne doznania z oszałamiającym widokiem na Giewont, do których z pewnością będziecie chcieli wracać!

W gąszczu przeciętności w Zakopanem warto odnaleźć kulinarne perełki. Restauracja Gwarno to miejsce dla smakoszy, a piwo z rzemieślniczego browaru po nartach jest tu absolutnie niezbędne.

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy VOUCHER podarunkowy Restauracji Gwarno, dzięki któremu na nowo odkryjesz radość sprawiania prezentów. To doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, świąt, jubileuszu oraz innych wyjątkowych okazji.

Warunki zakupu vouchera:

*Voucher do restauracji możemy zakupić po konsultacji z personelem Restauracji Gwarno. Voucher nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę. Voucher możliwy jest do wykorzystania wyłącznie w Restauracji Gwarno. 

Regulamin Voucher Podarunkowy

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Treat a loved one to a dining experience with a stunning view of Giewont that you will certainly want to return to.

In the thicket of mediocrity in Zakopane, it is worth finding culinary gems. Gwarno Restaurant is a place for gourmets, and a beer from the craft brewery after skiing is an absolute must here.

It is with real pleasure that we present a gift VOUCHER of Gwarno Restaurant, thanks to which you will rediscover the pleasure of making gifts. It is the perfect gift idea for birthdays, holidays, anniversaries and other special occasions.

Terms and conditions of the voucher purchase:

*Voucher to our restaurant can be purchased after consultation with Gwarno Restaurant staff. The voucher has no monetary value and is not refundable or exchangeable for cash. The voucher can only be used in Gwarno Restaurant.

Zobacz więcej wydarzeń
8 stycznia 2024
Najlepsze piwo w stylu Niemiecki Pils warzy się w Gwarno! Browar z trzema medalami!

„Co oznacza zdobycie medalu? To potwierdzenie jakości piwa: medal jest gwarancją jakości i doskonałości. Pokazuje, że piwo zostało ocenione przez profesjonalnych sędziów i uznane za jedno z najlepszych w swojej kategorii” – organizator KPR.   W dniach 11-13 grudnia 2023 w Krakowie odbyło się Sympozjum Piwowarów Zawodowych  zwieńczone Galą Konkursu Piw Rzemieślniczych- Kraft Roku 2023. […]

Czytaj więcej
21 grudnia 2023
Gwarno, do syta i z góralską muzyką na żywo!

Nierozerwalnie związany z Podhalem Szef Kuchni Restauracji Gwarno Sebastian Krauzowicz zaprasza na góralską ucztę z muzyką na żywo w wykonaniu kapeli góralskiej Klimka: w styczniu 01.01.2024, 06.01.2024, od 13.01.2024 do 31.01.2024 w godzinach od 17:00 do 20:00. w lutym 01-25.02.2024 w godzinach od 17:00 do 20:00.  Dla oszałamiających widoków, góralskiej muzyki i solidnej porcji golonki […]

Czytaj więcej
27 listopada 2023
Kraina Światła

    W tym roku zabieramy Was w podroż do Krainy Światła już u stóp Gubałówki pod Gwarno. Pierwsze rzeźby świetlne możecie zobaczyć w naszym ogródku, złapać gorącą czekoladę i cieszyć się magiczną atmosferą. Zapraszamy wszystkich odwiedzających Gubałówkę na niezapomnianą podróż do Krainy Światła! Już na placu przy stacji dolnej i restauracji Gwarno czeka na […]

Czytaj więcej
Odkryj tajemnice warzenia piwa
GWARNO
Kontakt
GWARNO Restauracja i Browar

ul. Na Gubałówkę 7

34-500 Zakopane – Jak dojechać?

Skontaktuj się z nami

gwarno.marketing@pklhoreca.pl

tel. + 48 691 691 185

Formularz kontaktowy