Witamy w GWARNO Restauracja&Browar
Nasza strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Warunkiem odwiedzin jest ukończenie 18 lat.
Gwarno, rojno i radośnie

Naszą ambicją jest zapewnić Gościom wspaniały czas w gwarnej atmosferze przepełnionej duchem Tatr. Nie wierz nam na słowo!

Przyjdź i zanurz się w atmosferze górskiej gwarności, która rozbudzi Twoje zmysły! 

Restauracja Gwarno - na każdą specjalną okazję!

W Restauracji Gwarno wierzymy, ze piwo i jedzenie powinno iść w parze. Jeśli szukasz najlepszego miejsca w Zakopanem na organizację swojego spotkania, wydarzenia lub uroczystości rodzinnej Gwarno zapewni Ci wyjątkowe menu i wspaniałą atmosferę w samym centrum Zakopanego.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty. Jesteśmy gotowi zaoferować elastyczność i wsparcie, a każde spotkanie z Wami traktujemy ze szczególną troską.

Przyjecie_komunijne_restauracja_Gwarno_2024

 

 

 

Przestrzeń wielu możliwości i idealne tło Twojego wydarzenia z widokiem na Giewont

Potęga górskich masywów inspiruje i sprzyja tworzeniu długotrwałych relacji, a Browar Gwarno w Zakopanem zaspokaja zarówno pragnienie jak i głód dobrego smaku.

Restauracja Gwarno to dwa niezależne piętra z dwoma osobnymi barami co przekłada się na wyjątkowo sprawny serwis i minimalizuje czas oczekiwania na korzystanie z oferty Open Barów podczas eventu. Ponadto, przestronne wnętrza restauracji pozwalają na dowolną aranżację dzięki czemu możemy dostosować się do charakteru Twojego wydarzenia. Od momentu zapytania, razem z naszym zespołem dbamy o każdy szczegół i jesteśmy otwarci na sugestie, aby wydarzenie było wyjątkowe, pełne zabawy i niesamowitych wspomnień.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty szytej na miarę. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, a każde spotkanie z Wami traktujemy ze szczególną troską i zaangażowaniem.

Prezentacja eventowa Gwarno_styczeń 2024

Menu_Serwowane_Oferta_2024

 

Restauracja Gwarno to idealny wybór na każde duże wydarzenie, uroczystość lub spotkanie firmowe. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty: gwarno@marketing@pklhoreca.pl, a nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie przekroczyło oczekiwania.

Odkryj tajemnice warzenia piwa
GWARNO
Kontakt
GWARNO Restauracja i Browar

ul. Na Gubałówkę 7

34-500 Zakopane – Jak dojechać?

Skontaktuj się z nami

gwarno.marketing@pklhoreca.pl

tel. + 48 691 691 185

Formularz kontaktowy