Witamy w GWARNO Restauracja&Browar
Nasza strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Warunkiem odwiedzin jest ukończenie 18 lat.
Gwarno Experience

Nie wierz nam na słowo! 

Zobacz na własne oczy, jak powstają nasze piwa!

Niezapomniane doświadczenie

W piątki, soboty i niedziele w godzinach 16:00-20:00 regularnie organizujemy wycieczki, podczas których poznasz wszystko, co kryje się za procesem tworzenia naszego piwa.

Nasi wyszkoleni przewodnicy i piwowarzy poprowadzą Cię przez każdy etap procesu produkcji piwa – od surowców po gotowy napój nalewany prosto z tanku podczas ostatniego przystanku piwnej podróży. Podzielą się z Tobą również swoją pasją, wiedzą i ciekawostkami na temat różnych stylów piwa.

Atrakcje podczas zwiedzania

Podczas naszej wspólnej podróży na tych, którzy wezmą udział w GWARNO EXPERIENCE czekać coś dodatkowego– degustacja wyjątkowego piwa prosto z tanka oraz możliwość wybicia własnej pamiątkowej monety ze cynku. To nie tylko świetny sposób, aby uczcić wspólnie spędzany z rodziną i przyjaciółmi czas, ale także okazja do podzielenia się pozytywnymi wibracjami i wspomnieniami z nowo odkrytych doświadczeń w samym sercu tatrzańskiej atmosfery.

Experience
Serdecznie zapraszamy Was na wspólną podróż po tajnikach warzenia piwa.

Nie czekajcie, dołączcie do nas podczas tej niesamowitej podróży przez świat piwnego rzemiosła. Zapraszamy do rezerwacji wycieczki i doświadczenia tego wszystkiego osobiście. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, które pozwoli Wam lepiej zrozumieć, co sprawia, że nasze piwo jest tak wyjątkowe.

Do zobaczenia w naszym browarze!

Indywidualna wycieczka dla Gości restauracji

Każdy Gość naszej restauracji może wziąć udział w GWARNO EXPERIENCE .

Wystarczy, że poprosi obsługę o możliwość zwiedzenia browaru. Rozkoszuj się prawdziwie tatrzańską kuchnią, delektuj zimnym piwem warzonym na miejscu, a zwieńczeniem tej tę kulinarnej podróż niech będzie wycieczka do serca browaru! 

Jak i kiedy można zwiedzić nasz browar?

Zwiedzanie browaru dostępne jest od piątku do niedzieli w godzinach 16.00 – 20.00 tylko dla gości pełnoletnich. Wystarczy, że poprosisz kogoś z obsługi o możliwość zwiedzania browaru.

Grupy zorganizowane zapraszamy do rezerwacji godzin i terminów zwiedzania. 

Kontakt: gwarno.marketing@pklhoreca.pl

Kontakt
GWARNO Restauracja i Browar

ul. Na Gubałówkę 7

34-500 Zakopane – Jak dojechać?

Skontaktuj się z nami

gwarno.marketing@pklhoreca.pl

tel. + 48 691 691 185

Formularz kontaktowy